Sākums » Jaunumi » Aicinām uz bezmaksas mācībām nevalstiskā sektora pārstāvjus!

Aicinām uz bezmaksas mācībām nevalstiskā sektora pārstāvjus!

Turpinot attīstīt NVO platformu Ķekavas novadā, ka arī aktivizēt jaunu iedzīvotāju kopienu veidošanos, biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina uz bezmaksas apmācībām nevalstiskā sektora: biedrību, esošo un topošo kopienu pārstāvjus, NVO platformas aktīvā kodola veidotājus. Pirmās apmācības notiks jau 23. un 30.oktobrī, tās vadīs organizāciju sistēmisko risinājumu konsultante Sanita Aišpure. Pieteikšanās: https://ej.uz/komandas_apmacibas

Bezmaksas apmācību cikls NVO pārstāvjiem tiek organizēts projektā “NVO sadarbības platformas attīstība novadā”, kuru atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Pirmās apmācības oktobrī: nevalstiskā sektora pārstāvju līderības prasmju izkopšana un komandas dalībnieku savstarpējās sadarbības stiprināšana.  Apmācību  mērķis: sniegt zināšanas, izpratni, praktisku praksi, kas veicinās lielāku izpratni par sadarbības nozīmi, spēku un saliedētību ceļā uz kopīgu mērķi. Apmācības tiek organizētas kā divu dienu efektivitātes un komandas veidošanas treniņi “Kā darboties vinnējoši”, 23. un 30.oktobrī. Tiks praktizēta komandas sadarbības programma, kas ir dinamisks, aizraujošs un visus dalībniekus iesaistošs pasākums, kas rosina kopīgas pozitīvas emocijas, jaunu pieredzi un piedzīvojumus pašu iedzīvinātā atmosfērā.

Savukārt projekta turpinājumā ir paredzēti vairāki bezmaksas nodarbību, lekciju pasākumi, lai turpinātu nostiprināt gan iegūtās zināšanas un pieredzi, gan attīstīt sadarbību un NVO platformu:

– divi projekta partnera: Norvēģijas augstskolas Zaļās attīstības koledžas vadīti vebināri (tiks nodrošināts tulkojums) par aktivitātēm, kas ļauj izzināt mehānismus un projektu ideju iespējas lielākas mijiedarbības veicināšanai starp sabiedrību, pašvaldību un NVO sektoru;
– divi lekciju/nodarbību vakari, kas papildinās komandas treniņos gūtās prasmes. Tēmas tiks noteiktas pēc apmācību dalībnieku  izvēles;

– divas diskusijas par NVO sadarbības platformas attīstību Ķekavas novadā.

Paralēli apmācībām organizēsim arī NVO platformas publicitātes kampaņu, lai ar iespējām, idejām un sadarbību iepazīstinātu pēc iespējas plašāku novada iedzīvotāju loku, kā arī platformas komanda iepazītos ar novada iedzīvotāju kopienās notiekošajām aktivitātēm. Aicināsim arī pieredzes braucienā uz kopienām.

Ja vēlies papildināt savas zināšanas, kļūt par kopienas /biedrības līderi vai aktīvu dalībnieku, izmanto iespēju un piesakies šeit, aizpildot anketu: https://ej.uz/komandas_apmacibas līdz 14.oktobrim un gaidi apstiprinājumu dalībai!

 

Par projektu:

Projekts “NVO sadarbības platformas attīstība novadā”

Projekta reģistrācijas Nr. AIF/2022/KAPAC2/104

Īstenošanas periods 2022.gada 1.septembris – 2023.gada 31.augusts

Projekta kopējais finansējums 19 998.58 EUR

Projektu īsteno Biedrība “Partnerība Daugavkrasts”

Projekta mērķis ir NVO kontaktpunkta sadarbības platformas attīstība Ķekavas novadā, izveidojot sadarbībspējīgu vidi nevalstiskajam sektoram, pilnveidojot komunikācijas instrumentus, līderu zināšanas un kompetenci.

 

Uzziņām:

Aiga Smiltāne, biedrības “Partnerība “Daugavkrasts”” administratīvā vadītāja

tel. 25418113

e-pasts: info@daugavkrasts.lv

www.daugavkrasts.lv

https://www.facebook.com/partneribadaugavkrasts

 

 

 

Top
Mainīt izmēru