Sākums » Jaunumi » Aicinām izzināt KOPIENU SPĒKU!

Aicinām izzināt KOPIENU SPĒKU!

2022.gada 7.oktobrī biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina Ķekavas novada kopienu pārstāvjus un iedzīvotājus uz sapazīšanās un saliedēšanās pasākumu KOPIENU SPĒKS. Pasākums norisināsies “Dabas zirgos” (Mežinieku kopienā). Pasākumā ikviens varēs gūt informāciju par iedzīvotāju kopienu darbību un praktiskiem soļiem to veidošanā.

Noslēdzot šogad realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai” aktivitātes, aicinām kopienu pārstāvjus un iedzīvotājus paviesoties Mežinieku kopienā, kura darbojas Plakanciemā un Mellupos.

Pasākuma laikā izzināsim, kā darbojas Mežinieku kopiena, kā rit viņu ikdiena, kas ir paveikts, un ar kādiem izaicinājumiem jārēķinās kopienas darbībā. Uzzināsim, kādi plāni Ķekavas novada pašvaldībai sadarbībā ar iedzīvotāju kopienām. Sapazīties un vienam otru labāk iepazīt mums palīdzēs aktivitātes, kuras organizēs kolēģe no biedrības “Jaunolaines attīstībai”, ar kuru noteikti arī varēs parunāties par kopienas darbību. Kā arī kopā pamācīsimies, kā “būvēt” kopienu, un kādi posmi veicami kopienas izveidē un attīstībā.

 

Pasākuma programma: https://ej.uz/kopienu_speks_programma

Pasākuma norises vieta: “Dabas zirgi”, Mežauļi, Plakanciems, Ķekavas novads

Pasākuma laiks: 2022.gada 7.oktobris pl.17.30 (no pl.16.15 iespēja izstaigāt Mežinieku kopienas izveidoto Dabas taku)

Pieteikšanās pasākumam: https://ej.uz/kopienu_spēks līdz 04.10.2022.

Jautājumu gadījumā zvanīt: 25418113 vai rakstīt: info@daugavkrasts.lv (Aiga Smiltāne, biedrības administratīvā vadītāja).

Pasākums tiek organizēts biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#NVOfonds2022

Top
Mainīt izmēru