Sākums » Jaunumi » Aicinām iedzīvotājus piedalīties sarunu pasākumos “Ideju skrejceļš”

Aicinām iedzīvotājus piedalīties sarunu pasākumos “Ideju skrejceļš”

Sniedzot iespēju iedzīvotājiem aktīvi paust savu viedokli par idejām, kas aktuālas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai novados, biedrības “Partnerība Daugavkrasts” un “Pierīgas partnerība” organizēs trīs sarunu pasākumus “Ideju skrejceļš”.

Pasākumos aicināts piedalīties ikviens Mārupes, Olaines un Ķekavas novada iedzīvotājs, kuram ir idejas un redzējums par pasākumos apspriežamajām tēmām, vai interese iesaistīties diskusijās par tām.

Pasākumi notiks:

12.maijā Ķekavas novada iedzīvotājiem Rāmavas muižas kultūrtelpā;

19.maijā Olaines novada iedzīvotājiem pie Jāņupes karjera;

2.jūnijā Mārupes novada iedzīvotājiem Tīrainē.

Visi trīs pasākumi sāksies plkst.11.00 un plānotais pasākuma ilgums līdz četrām stundām. Sarunu pasākuma vadītājs Ansis Bogustovs, kurš uzmundrinās, iedrošinās un palīdzēs iesaistīties diskusijās un citās pasākuma aktivitātēs.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām iepriekš pieteikties šeit: https://ej.uz/ideju_skrejcels_2024

Pasākuma laikā brīvā atmosfērā ar iedzīvotājiem tiks diskutēts par kopienu un novada attīstībai svarīgām tēmām pieredzējušu ekspertu vadībā. Pēc pasākuma tiks apkopotas izskanējušās idejas, un tās tiks nodotas pašvaldībām teritorijas attīstības veicināšanai.

Parūpēsimies arī par aktivitātēm bērniem ģimenes stūrītī, jauniešiem sadarbībā ar jauniešu centriem, līdz ar to aicinām pasākumā piedalīties visu ģimeni.

Pasākums tiek īstenots projektā „Kaimiņu kopienu kopspēks”, Nr. 2023.LV/NVOF/MAC/041/58. Finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru