Sākums » Sadarbības projekti » EQUUS » 2021. gads sācies ar vērtīgām lekcijām projektā “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.”

2021. gads sācies ar vērtīgām lekcijām projektā “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.”

Biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība” sadarbībā ar partneriem no Latvijas, Gruzijas un Somijas jau 2018.gadā uzsāka īstenot projektu “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.”

Zirgu staļļu īpašnieki, darbinieki, zirgu nozares NVO pārstāvji un tūrisma saimniecību, kurās ir zirgi, pārstāvji piedalījušies dažādās apmācībās, semināros, pieredzes apmaiņas braucienos un praktiskās nodarbībās gan klātienē, gan attālināti.

Ņemot vērā, ka 2020.gads nāca ar neparedzētām izmaiņām pulcēšanās iespējās, projekta idejas autori daļu aktivitātes īsteno online režīmā. 2021.gada 6.janvārī notika pirmā nodarbība semināru ciklā “Veterinārija un rehabilitācija”. Pirmā lekcija “Pirmās palīdzības sniegšana staļļa apstākļos”, kuru vadīja zinošā LLU pasniedzēja Jana Vanaga, pulcēja neparedzēti lielu dalībnieku skaitu.

Lekcijas ierakstu iespējams noskatīties biedrības “Ropažu Garkalnes partnerība” Youtube kanālā: https://youtu.be/fDAZyvtlhO8

Nākamās online lekcijas:

13.janvāris Klepus, un kas ir zirgu astma? Profilakse un ārstēšana.
20.janvāris Jaunākā informācija par un ap zirgu attārpošanu.
27.janvāris Rehabilitācijas iespējas un nepieciešamība zirgam.

 

Projekts tiek īstenots ELFLA Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gada apakšpasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.

Projektu īsteno biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība” sadarbībā ar partneriem biedrību “Laukiem un jūrai”, Partnerību “Lielupe” biedrību “Stopiņu Salaspils partnerība”, biedrību “Partnerība Daugavkrasts” un biedrību “Krāslavas rajona partnerība”.

 

Projekta vadītāja

Eva Haberkorne-Vimba

Eva.haberkorne@gmail.com

+371 29210007

Top
Mainīt izmēru