Sākums » Jaunumi » 19.jūlijā aicinām uz Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienu sasaukšanos

19.jūlijā aicinām uz Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienu sasaukšanos

Ar prieku un lepnumu aicinām esošo un topošo kopienu pārstāvjus, un visus interesentus piedalīties “KOPIENU SASAUKŠANĀS” pasākumā, kas norisināsies 19.jūlijā, plkst. 18:00, tiešsaistē. Iepazīsim Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu iedzīvotāju kopienas, kas ir iesaistījušās projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” aktivitātēs.

Maija mēnesī biedrības „Pierīgas partnerība” un „Partnerība Daugavkrasts” aicināja atsaukties kopienas, kuras ir ieinteresētas pasākumu organizēšanā savās teritorijās, lai  risinātu  kādu konkrētu kopienas vajadzību,  palīdzētu iesaistīt iedzīvotājus kopienu pasākumos vai veicinātu kopienas attīstību.

Šobrīd ir izvēlētas desmit kopienas, kurām tiks sniegts finansiāls un praktisks atbalsts pasākumu organizēšanai: Mežinieku, Daugmales, Jaunsila, Medemciema, Vētru, Tīraines, Krogsila, Jāņupes, Jaunolaines, Baldones. Kopienas plāno organizēt iedzīvotāju svētkus, pētīt vietas vēsturi, apkopot iedzīvotāju vēlmes,  izstrādāt attīstības plānus.  Vairāk par kopienu aktivitātēm varēs uzzināt tiešsaistes tikšanās  laikā. 

Papildu pasākuma laikā:

  • iepazīsim Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu aktīvo iedzīvotāju kopienu pārstāvjus;
  • pārrunāsim kopienu plānus. t.sk. pasākumu organizēšanu ar projekta atbalstu;
  • iepazīstināsim ar kopienu mentoriem (Jaunolaines un Mežinieku kopienas pārstāvjiem);
  • izstāstīsim par turpmākajām projekta aktivitātēm un citiem pasākumiem.

Lūgums reģistrēties pasākumam līdz 17.jūlijam ŠEIT!

 

Pasākumā aicinām piedalīties, gan esošās novadu kopienas, gan aktīvos novada iedzīvotājus, kas vēlas veidot iedzīvotāju kopienu savā dzīvesvietā. 

P.S. Iedzīvotāju kopiena ir cilvēku grupa, kas dzīvo noteiktā vietā – pilsēta, ciems, u.c., un ar savu darbību veido savu dzīvesvidi draudzīgu, atvētu, sakoptu un saliedē iedzīv0tājus uz kopīgu darbošanos un kopīgu jautājumu risināšanu.

Sekojat līdzi projekta „Kaimiņu kopienu kopspēks” atbalstītajām Mārupes, Olaines un Ķekavas novadu kopienu aktivitātēm un pasākumiem biedrības Pierīgas partnerība unPartnerība “Daugavkrasts” mājaslapā un sociālajos tīklos. Vairāk informācija par projekta aktivitātēm un atbalstu kopienām pieejams ŠEIT: https://ej.uz/kaimiņukopienukopspēks

Projektu „Kaimiņu kopienu kopspēks”, Nr.2023.LV/NVOF/MAC/041/58 īsteno biedrības „Pierīgas partnerība” un „Partnerība Daugavkrasts”. Finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru