Sākums » Foto un video » Atziņas un ieskats biedrību un iedzīvotāju kopienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Kurzemi

Atziņas un ieskats biedrību un iedzīvotāju kopienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Kurzemi

2020.gada 11.septembrī projekta «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā” ietvaros tika organizēts pieredzes apmaiņas brauciens uz Kurzemes novadu, kur satikāmies ar turienes NVO centru, biedrību un iedzīvotāju kopienu pārstāvjiem.

Dažas atziņas no brauciena dalībniekiem:

“Kas attiecas uz Kurzemes puses biedrību darbu, tad iezīmējas pilnīgi kardināli atšķirīgas tendences salīdzinājumā ar Ķekavu. Ja viņu darbība saistās ar telpu piepildīšanu, tad mums ar telpu atrašanu un tamlīdzīgi.
Ļoti patika Kuldīgas senioru skolas darbība, kur divas pensionāres, tikai piesaistot projektu naudu, ir izdarījušas milzīgu darbu. Šī pieredze būtu pārņemama arī Ķekavā.
Kā arī labas emocijas raisīja Kurzemes biedrību savstārpējā sadarbība.
Pats par sevi iedvesmojošs ir fakts, ka trakie (šī vārda vislabākajā nozīmē) ir visur. Un, ja viņi saņem atbalstu no NVO atbalsta organizācijām, no pašvaldības, no valsts, viņu darbam ir ļoti liela sociālā ietekme. Turklāt viņi spēj šī lietas izdarīt ar salīdzinoši minimāliem naudas līdzekļiem.”

Turpinājumā ieskats, kā mums gāja pieredzes braucienā:

 

Projekts «Nevalstiskā sektora sadarbības stiprināšana Ķekavas novadā”, Nr.2020.LV/NVOF/MIC/023. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Top
Mainīt izmēru